256 ₴
Перемикач режимів Dreefs для духовки Gefest мод. 6140, 5110, 5140 7 поз. 5HT/034
Основні характеристики:
| Тип | Перемикачі |
| Напруга та силу струму | ~250 В, 16 А |
| Кількість позицій перемикання | 7 (6+1) |
| Кількість місць під контактні ряди на колодці | 5 |
| Кількість і розмір клем | 12 клем 6,3 мм |
| Вал | d=4,5х6 мм, довжина 24 мм |
| Кріплення | 2 отвори з різьбленням М4 (міжцентрова відстань 28 мм) |
| Розміри корпусу (колодки) | 71х49х30 мм |
| Маркування на виробі | 5HT 034 |
| Виробник | Dreefs |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Додаткові характеристики | Металевий вал. Контакти знизу. Кріплення термостату відсутнє |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dreefs |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Перемикачі |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Плити та духовки |