Перемикач режимів для духовки Gorenje 7(6+1)поз. EGO 46.27266.500 266808
Оригінальні коди: Whirlpoo 481227328272, Gorenje 266808, Ariston C00014313
Основні характеристики:
| Напруга та силу струму | ~250 В, 16 А |
| Кількість позицій перемикання | 7 (6+1) |
| Кількість і розмір клем | 12 клем 6,3 мм (одинарні) |
| Вал | d=4,5х6 мм, довжина 23 мм |
| Кріплення | 2 отвори з різьбою М4 (міжцентрова відстань 28 мм) |
| Розміри корпусу (колодки) | 58х50х28 мм |
| Виробник | EGO |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Додаткові характеристики | Металевий вал. Контакти зверху. Кріплення термостату відсутнє |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид запчастини | Перемикачі |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Плити та духовки |