20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Високовольтний запобіжник для мікрохвильової печі 5kV 600mA
Основні характеристики:
| Призначення | Для мікрохвильової печі |
| Тип | Запобіжники |
| Номінальна напруга | 5000 В (5 кВ) |
| Номінальний струм | 0,6 А (600 мА) |
| Довжина | 40 мм |
| Діаметр | 6,3 мм |
| Матеріал | Скло, метал |
| Виробник | Daier |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | Для захисту високовольтного трансформатора |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Daier |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Запобіжник |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Мікрохвильові печі |