Мотор(двигун) тарілки мікрохвильової печі Galanz GAL-5-30-TD 30V MT-030
Основні характеристики:
| Номінальна напруга | 30 В |
| Частота | 50-60 Гц |
| Потужність, Вт | 3 Вт |
| Кількість обертів за хвилину | 5/6 об/хв(rpm) |
| Підключення | Клема 4,8 мм - 2 шт. |
| Діаметр валу | 6х7 мм (1 лиска) |
| Висота валу | 15 мм |
| Діаметр двигуна | 49 мм |
| Висота двигуна | 17 мм |
| Кріплення | Отвори d=4,5 мм - 4 шт. |
| Виробник | Galanz |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Galanz |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Мотор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Мікрохвильові печі |