Перемикач режимів для духовки Gefest оригінальний 891003 11НЕ/285 Dreefs GF-066
Основні характеристики:
| Тип | Перемикачі |
| Напруга та силу струму | ~250 В, 16 А |
| Кількість позицій перемикання | 9 (8+1) |
| Кількість місць під контактні ряди на колодці | 10 |
| Кількість і розмір клем | 3 клеми 6,3 мм (подвійні), 17 клем 6,3 мм (одинарні) |
| Вал | d=4,5х6 мм, довжина 23 мм |
| Кріплення | 2 отвори з різьбою М4 (міжцентрова відстань 28 мм) |
| Розміри корпусу (колодки) | 86х41х30 мм |
| Маркування на виробі | 11НЕ/285 |
| Виробник | Dreefs |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Додаткові характеристики | Пластиковий вал. Контакти зверху. Кріплення термостату відсутнє |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Перемикачі |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Плити та духовки |