163 ₴
Ущільнювальна гума дверей духовки Ariston 295х395мм C00081579 AR-047
| Сумісність | Ariston, Indesit |
| Призначення | Для духових шаф |
| Тип | Заплотник |
| Ширина профілю | 11 мм |
| Висота профілю | 11 мм |
| Кількість гачків | 4 шт. |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Спеціальні | Довжина гака - 8 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Аксесуари для плит |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Плити та духовки |