27 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Колесо нижньої скриньки (ролик) для посудомийної машини Bosch 00424717
Оригінальний номер Bosch 00424717
Основні характеристики:
| Зовнішній діаметр ролика | 24 мм |
| Ширина ролика | 7 мм |
| Посадковий розмір засувки | d=5 мм |
| Ширина кріплення | 8 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливість | Ролик верхньої корзини |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид запчастини | Колеса для лотків (скриньок) |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Посудомийні машини |