Двигун для пилососу миючого Karcher 061200043 1200W d=144 h=135 Ametek MPM-M
Основні характеристики:
| Напруга і частота | 230 В, 50-60 Гц |
| Потужність, Вт | 1200 Вт |
| Загальна висота двигуна | 135 мм |
| Діаметр корпусу | 80 мм |
| Висота турбіни | 40 мм |
| Діаметр турбіни | 144 мм |
| Діаметр отвору всмоктування | 44 мм |
| Наявність бурту | Ні |
| Маркування | H 063400014; N 6110820009 |
| Матеріал | Пластик, метал |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Виробник | Ametek |
| Особливості | Для вологого прибирання |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ametek |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Двигун |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пилососи |