651 ₴
Двигатель(мотор) для пылесосов VC07W0352AF (VC07W203FQ) 2000W d=130 h=120 Whicepart VAC023UN
Основні характеристики:
| Потужність, Вт | 2000 Вт |
| Напруга та частота | ~230 В, 50-60 Гц |
| Підключення | Клема 4,8 мм – 2 шт. |
| Загальна висота двигуна (±2 мм) | 120 мм |
| Діаметр корпусу (±2 мм) | 84 мм |
| Висота турбіни (±2 мм) | 29 мм |
| Діаметр турбіни (±2 мм) | 130 мм |
| Діаметр отвору всмоктування | 32 мм |
| Наявність бурта | Ні |
| Матеріал | Метал |
| Маркування | VC07W0352AF, VC07W203FQ |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Виробник | Whicepart |
| Особливості | Для сухого збирання |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whicepart |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Двигун |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пилососи |