649 ₴
Двигун для пилососу універсальний VC07W0472AF 2000W d=130 h=114 Whincepart 08.0121
Основні характеристики:
| Потужність, Вт | 2000 Вт |
| Напруга та частота | 230 В, 50-60 Гц |
| Підключення | Клема 4,8 мм – 2 шт. |
| Загальна висота двигуна | 114 мм |
| Діаметр корпусу | 84 мм |
| Висота турбіни | 28 мм |
| Діаметр турбіни | 130 мм |
| Діаметр отвору всмоктування | 32 мм |
| Наявність бурта | Ні |
| Матеріал | Метал |
| Маркування | PH VC07W0472AF |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Виробник | Whicepart |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whicepart |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Двигун |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пилососи |