443 ₴
Ремінь для приводу двигуна електро турбощітки пилососу Zelmer 3M180 оригінальний 211.0007
Оригінальний номер Zelmer 211.0007, 12000146
Основні характеристики:
| Призначення | Для пилососу |
| Тип | Ремені |
| Профіль | HTD 180-3M-5 |
| Довжина | 180 мм |
| Кількість зубів | 60 |
| Ширина | 5 мм |
| Крок | 3 мм |
| Товщина ременя | 2,4 мм |
| Висота зуба | 1,2 мм |
| Матеріал | Гума |
| Країна-виробник товару | Польща |
Застосовується у моделях:
| Бренд | Модель |
| Zelmer | ZVCA94QB(A2111000.07) |
| Zelmer | ZVCA94QBUA(A2111000.07) |
| Zelmer | ZVCA94QG/05(A2111000.10) |
| Zelmer | ZVCA94QGUA/05(A2111000.10) |
| Zelmer | ZVCA94QB/05(A2111000.07) |
| Zelmer | ZVCA94QG(A2111000.10) |
| Zelmer | ZVCA94QGUA(A2111000.10) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Країна виробник | Польща |
| Вид запчастини | Дрібні деталі |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пилососи |