25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Світлодіодний індикатор AD16-16Е 12V червоний d=16мм Daier 1013200
Основні характеристики:
| Виробник | Daier |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр під врізання | 16 мм |
| Загальна довжина | 35 мм |
| Колір світіння | Червоний |
| Напруга | 12V |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Робочий струм | 0,25А |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Daier |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |