13 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Світлодіодний індикатор XD15-1 зелений 220В d=15мм Daier 1013219
Основні характеристики:
| Виробник | Daier |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр під врізання | 15мм |
| Загальна довжина | 38мм |
| Колір світіння | Зелений |
| Напруга | 220V |
| споживана потужність | 4 Вт |
| Робочий струм | 0,02А |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Daier |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |