13 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Світлодіодний індикатор XD15-1 220В синій d=15мм Daier 1013221
Основні характеристики:
| Виробник | Daier |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр під врізання | 15мм |
| Загальна довжина | 38мм |
| Колір світіння | синій |
| Напруга | 220V |
| споживана потужність | 4 Вт |
| Робочий струм | 0,02А |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Daier |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |