Блок підшипників для пральної машини Whirlpool оригінальний 481231019144
Оригінальний номер Whirlpool 481231019144, 331018578, 481231018578, 481231019268, 481252028122
Основні характеристики:
| Підшипник | 6203 |
| Сальник | VA-22 |
| Діаметр супорта зовнішній | 100 мм |
| Розміри посадки супорта | Діаметр 70 мм, довжина 20 мм |
| Ширина общая | 23 мм |
| Тип кріплення супорта | 6 отворів d=8 мм (міжцентрова відстань 84 мм) |
| Матеріал | Матеріал корпуса супорта - пластик |
| Комплектація | На фото |
| Виробник | Whirlpool |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Блок підшипників |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |