Датчик температури для пральної машини Ariston NTC PH2986 300 кОм C00050574
Оригінальний код Ariston C00050574
Основні характеристики:
| Тип | Датчик температури |
| Опір | 300 ком |
| Температурний діапазон | 10-100 °C |
| Діаметр диска з датчиком | 31мм |
| Діаметр посадки | 24 мм |
| Загальні габарити | 19х31 мм |
| Підключення | Роз'єм на 2 контакти (фішка) |
| Виробник | Ariston |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Особливості | Матеріал зонда – пластик |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Датчик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |