845 ₴
Клапан подачі води для пральної машини LG 2/180 оригінальний 5220FR2067J
Оригінальний код LG 5220FR2067J
Основні характеристики:
| Напруга та частота | 12В (постійний струм) |
| Підключення | 2 клемми 4,8 мм (2) |
| Максимальна температура роботи | 90 градусів |
| Діаметр входу | 3/4" |
| Діаметр виходу, зовнішній | 12 мм |
| Вихід води відносно входу | 2х180° |
| Країна-виробник товару | Південна Корея |
| Особливості | 2 виводу, 2 котушки |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид запчастини | Клапан |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |