34 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Комплект кріплення нержавіюча сталь
Основні характеристики:
| Довжина болта, загальна | 16 мм |
| Різьблення болта | М6 з кроком 1,00 мм |
| Довжина різьблення | 12 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Комплектація | Болт – 6 шт. |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Виробник | EBI |
| Особливості | Під зірку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EBI |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Хрестовина і опорні вузли |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |