Хрестовина барабана для пральної машини Candy EBI 49003268 cod 751
Оригінальний номер Candy 49003268, 92994904, 92994870
Основні характеристики:
| Діаметр посадки підшипника 1 | 17 мм |
| Діаметр посадки підшипника 2 | 25 мм |
| Діаметр втулки під сальник | 30 мм |
| Висота втулки під сальник | 16 мм |
| Кріплення шківа | Посадка на вал d=16 мм (по шліцях) + різьба на валу М12 |
| Висота посадки шківа | 13 мм |
| Довжина вала загальна | 130 мм |
| Відстань між упорами підшипників | 72 мм |
| Радіус від осі валу до центру отвору променя | 220 мм (перпендикулярно осі валу) |
| Кріплення до барабану | 3 отвори d=10,5 мм (у площинах променів) |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Виробник | EBI |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Додаткові характеристики | Втулка із латунного сплаву |
Застосовується у моделях:
| Бренд | Модель | Модель |
| Candy | C102537 | LBCG8543TRU |
| Candy | C105TXT16S | LBCG854T |
| Candy | C110514S | LBCGA814R |
| Candy | C1150D16S | LBCH630 |
| Candy | C150801S | LBCHIA55XTR |
| Candy | C208516S | LBCHIA65XTR |
| Candy | C20855ARG | LBCHIAR762TR |
| Candy | C209516S | LBCHIARA5XTV |
| Candy | C210547 | LBCI101EXP |
| Candy | C210584 | LBCI101XTR |
| Candy | C210586S | LBCI1022TPR |
| Candy | C211547 | LBCI1033TPR |
| Candy | C211583S | LBCI1051T |
| Candy | C251001S | LBCI1069XTCE |
| Candy | CKDCB83TR | LBCI50XTR |
| Candy | CKDCB83TRSM | LBCI5130XT |
| Candy | CKDGOF75 | LBCI5140XT |
| Candy | CKDOZ75 | LBCI5140XTT |
| Candy | CMF08503S | LBCI537T |
| Candy | CMF10584S | LBCI589XT |
| Candy | CNE103T04S | LBCI60XTR |
| Candy | CNL08503S | LBCI620TP |
| Candy | CNL10537S | LBCI624T |
| Candy | GO10501 | LBCI627T |
| Candy | GO5100D16S | LBCI637TARG |
| Candy | GO51016S | LBCI648XTIT |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EBI |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Хрестовина і опорні вузли |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |