Опора барабана для пральної машини Whirlpool комплект EBI 480110100802 сod 085
Оригінальний номер Whirlpool 480110100802, 481241818464, 481252088117.
Основні характеристики:
| Сумісність | Whirlpool, Ignis, Bauknecht |
| Призначення | Для пральної машини |
| Тип | Опора барабана |
| Фланець №1 | |
| Діаметр основи | 116 мм |
| Діаметр посадки підшипника | 17 мм |
| Посадка шківа | Вал 16*13 мм (з 2 лисками), під болт М8 |
| Сальник | VA-022 |
| Висота загальна | 45 мм |
| Кріплення | 5 отворів (d=6 мм) |
| Матеріал | Сплав алюмінію |
| Фланець №2 | |
| Діаметр основи | 116 мм |
| Діаметр посадки підшипника | 17 мм |
| Сальник | VA-022 |
| Висота загальна (±1 мм) | 31 мм |
| Кріплення | 5 отворів (d=6 мм), отвір з різьбленням М8 |
| Матеріал | Сплав алюмінію |
| Комплектація | Фланець – 2 шт., комплект кріплень – 2 упаковки, сальник – 2 шт. |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Особливості | Комплект |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EBI |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Опора барабана |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |