272 ₴
Вентилятор у зборі для холодильника FC9225A2 240V 0.07A (93x93x26) 09.0108
Основні характеристики:
| Напруга, частота | 220-240 В (50-60 Гц) |
| Сила струму | 0,08/0,07 А |
| Розміри корпусу вентилятора | 93x93x26 мм |
| Підключення | 2 провода |
| Діаметр отворів для кріплення | 4,5 мм |
| Міжцентрова відстань отворів кріплення | 83 мм |
| Матеріал | Матеріал корпусу - металевий сплав, матеріал крильчатки - пластик |
| Маркування | 9225A2HSL |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | Вентилятор осьового типу |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SSI |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Вентилятор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Холодильники |