Двигун вентилятора для холодильника LG 9W оригінальний 4680JB1035C
Оригінальні коди LG 4680JB1035C, 4680JB1035K, EAU61083707, 4680JR1008U
Основні характеристики:
| Напруга, частота | 240V 50Hz |
| Габарити корпусу/станіни | 61х61х8 мм |
| Діаметр валу | 3 мм |
| Довжина валу | 40 мм |
| Діаметр отворів для кріплення | 4 мм |
| Міжцентрова відстань отворів кріплення | 48 мм |
| Підключення | Роз'єм (2 контакти), провід довжиною 200 мм |
| Маркування | 4680JB1035С або 4680JB1008U, 240V 50Hz |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | Вентилятор осьового типу. Є можливість розбирання |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид запчастини | Мотор вентилятора |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Холодильники |