Компресор Cubigel GLY55AA
Основні характеристики:
| Потужність | 170 Вт |
| Напруга та частота | 220-240 В, 50 Гц |
| Опір пускової обмотки | …. Ом |
| Опір робочої обмотки | …. Ом |
| Робоче середовище компресора | Холодоагент R-134a |
| Всмоктуючий патрубок | Ø 6,1 мм (внутрішній) |
| Сервісний патрубок | Ø 6,1 мм (внутрішній) |
| Нагнітальний патрубок | Ø 5,1 мм (внутрішній) |
| Габарити пристрою загальні | 260х150х170 мм |
| Виробник | Cubigel compressors |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Додаткові характеристики | Використовується пуско-захисне реле. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cubigel compressors |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Компресор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Холодильники |