Компресор Cubigel HLY80AA
Основні характеристики:
| Потужність | 136 Вт |
| Напруга та частота | 220-240 В, 50 Гц |
| Опір пускової обмотки | …. Ом |
| Опір робочої обмотки | …. Ом |
| Робоче середовище компресора | Холодоагент R-600 |
| Всмоктуючий патрубок | d=6,1 мм (внутрішній) |
| Сервісний патрубок | d=6,1 мм (внутрішній) |
| Нагнітальний патрубок | d=5,1 мм (внутрішній) |
| Габарити пристрою загальні | ... |
| Виробник | Cubigel compressors |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Додаткові характеристики | Використовується пуско-захисне реле ZAF5 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cubigel compressors |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Компресор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Холодильники |