3 523 ₴
Компресор для холодильника R-134 205 Вт 6.6см3 Австрія GТК 70 AT SECOP
Основні характеристики:
| Фреон | R134a |
| Холодопродуктивність | 205 Вт |
| Напруга живлення | 200-240V 50Hz |
| Споживана потужність | 134,9 Вт |
| Об'єм циліндра | 6,6 см3 |
| Обсяг заправки оливи | 156 см3 |
| Всмоктуючий патрубок | 6,15 мм |
| Нагнітаючий патрубок | 6 мм |
| Сервісний патрубок | 6,15 мм |
| Виробник | Sekop |
| Країна виробник | Австрія |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Secop |
| Країна виробник | Австрія |
| Вид запчастини | Компресор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Холодильники |