Термостат для холодильника універсальний -11...+3.5°C L=1,2м Rielсo K59-2000
Основні характеристики:
| Струм номінальной напруги | 6 А, ~250 В |
| Діапазон регулювання температури | -11...+3.5°C |
| Підключення | 4 клеми 4,8 мм + 1 клема 6,3 мм |
| Довжина капіляру (±5 мм) | 1200 мм |
| Діаметр капіляру | 2 мм |
| Діаметр валу регулятора | 6х4 мм (1 лиска) |
| Довжина валу регулятора | 14 мм |
| Габарити корпуса | 51х31х27 мм |
| Виробник | Rielсo |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | Матеріал капіляра - алюміній |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Терморегулятор, термостат |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Холодильники |