173 ₴
ТЕН відтайки гнучкий для холодильників холодильних камер універсальний L=1м 40 Вт TO-1m
Основні характеристики:
| Призначення | Для стиральних машин |
| Тип | Редуктори |
| Напруга та частота | 35 мм (від сальника) |
| номінальна потужність | 9х9 мм, довжина квадрата 31 мм |
| Підключення | 6 мм |
| Довжина нагрівача | 12 мм |
| Перетин трубки нагрівача | 148/123 мм |
| Розміри закінчення | 12 мм |
| Країна-виробник товару | 195 мм |
| Додаткові характеристики | 4 відчинки d=6,5 мм, міжцентрове відстань 110мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Whicepart |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Тен відтаювання (випарника) |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Холодильники |