269 ₴
ТЕН відтайки гнучкий для холодильників холодильних камер універсальний L=3м 120 Вт 09.0006
Основні характеристики:
| Призначення | Для холодильників |
| Тип | ТЕН відтайки |
| Напруга та частота | ~220-240 В, 50-60 Гц |
| Номінальна потужність | 120 Вт |
| Підключення | 2 дроти довжиною 3000 мм (±50 мм) |
| Довжина нагрівача | 3000 мм |
| Переріз трубки нагрівача | 5,5х7 мм |
| Розміри закінчення | 30х10х8 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | Гнучкий ТЕН |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Whicepart |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Тен відтаювання (випарника) |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Холодильники |