ТЕН відтайки для холодильника Atlant 190W b=370 h=190 908081500055 SKL AT-093
Оригінальний номер Atlant 908081500055, 908081500073, 908081500074
Основні характеристики:
| Тип | ТЕН відтайки |
| Напруга та частота | ~220-240 В, 50-60 Гц |
| номінальна потужність | 190 Вт |
| Підключення | фішка два дроти |
| Довжина нагрівача | 190 мм |
| Ширина нагрівача | 370 мм |
| Виробник | SKL |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKL |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Тен відтаювання (випарника) |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Холодильники |