Ремкомплект циркуляційної помпи для посудомийної машини Bosch
Оригінальний номер Bosch 10013913, 00419027
Основные характеристики:
Основні характеристики:
| Діаметр крильчатки | 59 мм |
| Діаметр отвору крильчатки | 25 мм |
| Висота лопаті | 5 мм |
| Висота крильчатки, загальна | 41 мм |
| Посадка "улитки" (основания) | 102 мм (за ущільненням 110 мм) |
| Комплектація | Крильчатка - 1 шт., равлик-основа - 1 шт., кільце ущільнювача - 1 шт. |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Особливості | Для заміни вузлів конструкції циркуляційного насосу, що вийшли з ладу |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид запчастини | Мотор циркуляційний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Посудомийні машини |