Чаша для мультиварки Moulinex 5L d=235мм h=147мм оригінальна SS-996195
Оригінальний номер Moulinex SS-996195
Застосовується у моделях:
| Бренд | Модель |
| Moulinex | MK708810/79A |
| Moulinex | MK708810/79B |
| Moulinex | MK708832/79A |
| Moulinex | MK708832/79B |
| Moulinex | MK708E10/79A |
| Tefal | RK708865/79A |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moulinex |
| Країна виробник | Франція |
| Вид запчастини | Чаша (каструлька) |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Мультиварки |