Чаша для мультиварки Moulinex 5L d=235мм h=157мм оригінальна
Оригінальний номер Moulinex SS-995223
Застосовується у моделях:
| Бренд | Модель |
| Tefal | RK805E32/79A |
| Tefal | RK807D32/79A |
| Moulinex | MK805E32/79A |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moulinex |
| Країна виробник | Франція |
| Вид запчастини | Чаша (каструлька) |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Мультиварки |