Чаша для мультиварки Moulinex 5L d=240мм h=140мм оригінальна
Оригінальний номер Moulinex SS-994575, XA603032
Застосовується у моделях:
| Бренд | Модель |
| Moulinex | CE500E32/87A |
| Moulinex | CE501132/87A |
| Moulinex | CE501134/87A |
| Moulinex | CE502832/87A |
| Moulinex | CE503132/87A |
| Moulinex | CE5A0F32/87A |
| Moulinex | CE5A0F34/87A |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moulinex |
| Країна виробник | Франція |
| Вид запчастини | Чаша (каструлька) |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Мультиварки |