268 ₴
Насос зливний для пральної машини Indesit 30W B20-6FZC клеми спереду разом на 3 клямки Hanyu 00292075 BS-024
Оригінальний номер Bosch Siemen 00292075; Indesit C00266228
Основні характеристики:
| Напруга і частота | 220-240 В, 50 Гц |
| Потужність, Вт | 30 Вт (0,3 А) |
| Кріплення до "равлика" | 3 защіпки |
| Підключення | 2 клеми 6,3 мм, спереду (відносно крильчатки) |
| Розташування контактів | Разом |
| Габарити загальні | 90х88х65 мм |
| Виробник | Hanyu |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | Насос зливного типу. Маркування - Hanyu B20-6FZC |
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HANYU |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Насос зливний, помпа |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |