65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Сальники Zanussi Electrolux 40,2*72/80*8/13 WFK
Аналог початкового номера Zanussi Electrolux 1240244002
Основні характеристики:
| Стан | Створити |
| Сумісність | Electrolux, Zanussi, Privileg, AEG |
| Призначення | Для пральних машин |
| Тип | Сальники |
| Діаметр внутрішній | 40,2 мм |
| Діаметр зовнішнього | 72/80 мм |
| Товщина | 8/13 мм |
| Матеріал | Синтетичний каучук, метал |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Спеціальні | Зі спіраллю |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WFK |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Сальник |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |