137 ₴
Таймер для пральної машини напівавтомат Saturn одинарний 13хв. 6 проводів 05.1104
Основні характеристики:
| Напруга | 220 В |
| Підключення | 6 проводів (3 проводи з клемами типу "мама" 4,8 мм та 3 проводи без клем) |
| Довжина проводів | 230 мм (х3), 680 мм (х3) |
| Час | 13 хвилин |
| Габарити корпусу (без урахування кріплення) | 58х59х40 мм |
| Вал | d=6 мм, довжина 22 мм |
| Кріплення | 2 отвори d=4,5 мм (міжцентрова відстань 75 мм) |
| Розташування контактів щодо вушок кріплення | 180° |
| Виробник | Saturn |
| Країна-виробник товару | Китай |
Застосовується в пральних машинах напівавтомат від виробників Daewoo, Delfa, Dex, Digital, Hilton, Liberton, Liberty, Mirta, Mystery, Nord, Perfezza, Rotex, Saturn, Supra, Vimar.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Таймер (програматор), селектор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |