Тен для пральної машини Ariston 1700W L=170мм без бурта з отвором Kawai 01.013
Оригінальний номер Ariston, Indesit C00094715, C00292762, 482000088984, 482000022781
Основні характеристики:
| Потужність, Вт | 1700 |
| Підключення | 2 клеми 6,3 мм (під 90°) + 1 клема 6,3 мм (заземлення) |
| Довжина нагрівального елементу | 152 мм |
| Довжина від фланця | 169 мм |
| Довжина загальна | 198 мм |
| Ширина нагрівального елементу | 68 мм |
| Розміри ущільнювача (±1 мм) | 18х69 мм |
| Наявність бурту у ущільнювача | Немає |
| Розміри фланця | 28х81 мм |
| Отвір під датчик | Є |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | Прямий. Ущільнювач без бурту |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAWAI |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Тен |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |