293 ₴
Тен для пральної машини Ariston 2000W L=190мм без бурта без отвору оригінальний C00055046
Оригінальний номер Ariston C00055046, C00066286, 482000075458
Основні характеристики:
| Напруга і частота | 230 В, 50-60 Гц |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Підключення | 2 здвоєні клеми 6,3 мм (під 90°) + 1 клема заземлення |
| Довжина нагрівального елементу | 172 мм |
| Довжина від фланця | 190 мм |
| Довжина загальна | 217 мм |
| Ширина нагрівального елементу | 67 мм |
| Розміри ущільнювача | 18х70 мм |
| Наявність бурту у ущільнювача | Немає |
| Розміри фланця | 29х81 мм |
| Отвір під датчик | Немає |
| Виробник | Ariston |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Додаткові характеристики | Прямий. Ущільнювач без бурту |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Тен |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |