331 ₴
Тен для пральної машини Beko 1950W L=250мм з датчиком 6kОм з буртом оригінальний 2882601600
Оригінальний номер Beko 2863700500, 286340100, 2863701300, 2863401300, 2882601700, 2850360200, 2852410200, 2863400 00, 2863403100, 2863700500, 2863701000, 2863701300, 2882601000, 2882601600
Основні характеристики:
| Напруга і частота | 230 В, 50-60 Гц |
| Потужність, Вт | 1900 |
| Підключення | 2 клеми 6,3 мм (під 90°) + 1 клема заземлення |
| Довжина нагрівального елементу | 244 мм |
| Довжина від фланця | 260 мм |
| Довжина загальна | 288 мм |
| Ширина нагрівального елементу | 68 мм |
| Розміри ущільнювача | 18х70 мм |
| Наявність бурту у ущільнювача | Є |
| Розміри фланця | 29х81 мм |
| Отвір під датчик | Є (датчик присутній) |
| Виробник | Thermowatt |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Додаткові характеристики | Прямий. З датчиком. Ущільнювач з буртом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAWAI |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Тен |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |