Клапан подачі води для пральної машини Candy 1/180 оригінальний 49032091
Оригінальний код Candy 49032091
Основні характеристики:
| Напруга і частота | ~200/240 В, 50-60 Гц |
| Підключення | 2 клеми 6,3 мм |
| Максимальна температура роботи | 60 °С |
| Діаметр входу, зовнішній | 3/4" |
| Діаметр виходу, зовнішній | 13,5 мм |
| Вихід води відносно входу | 1х180° |
| Виробник | Candy |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Особливості | 1 вивід, 1 котушка, 8VA |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Клапан |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |