347 ₴
Ущільнювальна гума дверей духовки Ariston п-подібна 280*355*280мм C00078733 AR-068
Оригінальний номер Ariston C00078733
Основні характеристики:
| Ширина профілю | 11 мм |
| Висота профілю | 7 мм |
| Відстань між гачками без натягу | 280*355*280мм |
| Кількість гачків | 4 |
| Матеріал | Термостійка гума |
| Виробник | Ariston |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Додаткові характеристики | п-подібна, дожина крючка 8 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Ущільнювач дверей |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Плити та духовки |