435 ₴
Ущільнювальна гума дверей духовки Greta трапецеїдальна 365/345*325мм 1470-00.07
Основні характеристики:
| Ширина профілю | 9,2 мм |
| Висота профілю | 9,5 мм |
| Відстань між гачками без натягу | 365 та 345 мм (ширина), 325 мм (висота) |
| Кількість гачків | 4 |
| Матеріал | Термостійка гума |
| Виробник | Greta |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Додаткові характеристики | трапецеїдальна, довжина гачка 8мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRETA |
| Країна виробник | Польща |
| Вид запчастини | Ущільнювач дверей |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Плити та духовки |