Тен для водонагрівача Atlantic стеатитовий 1000W ER 1000T оригінальний 36191
Оригінальний номер Atlantic ER 1000T, 36191
Основні характеристики:
| Потужність, Вт | 1000 Вт |
| Напруга | 230 В, 50Гц |
| Підключення | 2 гвинтових затискачі з різьбою М5+кабель |
| Довжина нагрівача загальна | 310 мм |
| Довжина занурювальна | 265 мм |
| Діаметр | 46 мм |
| Розміри основи | 57х57 мм, ширина 15 мм |
| Виробник | Atlantic |
| Країна-виробник товару | Франция |
| Додаткові характеристики | Стеатитовий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Водонагревачі |