Куплер(муфта) вращения тарелки для микроволновой печи H29мм
Основные характеристики:
| Внутрішній отвір посадки куплера | Під вал з лискою 6х7 мм |
| Глибина внутрішнього отвору куплера | 24 мм |
| Діаметр ножки куплера | 11 мм |
| Діаметр посадки тарілки (основа) | 18,5 мм |
| Висота пелюстка | 5 мм |
| Ширина пелюстки в основі | 9 мм |
| Ширина пелюстки на периферії | 14 мм |
| Діаметр по пелюстках | 34 мм |
| Висота загальна | 29 мм |
| Материал | Пластик |
| Виробник | SKL |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delfa |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Куплер |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Мікрохвильові печі |