Шкив для стиральной машины Samsung d=297мм оригинальный DC66-00524A
Оригинальный номер Samsung DC66-00524A
Основные характеристики:
| Висота загальна | 28,5 мм |
| Діаметр загальний наружный | 297 мм |
| Посадка шківу | Отвір 14х17 мм (під вал з 2 лисками) |
| Ширина ободу | 21 мм |
| Профіль посадки ременя | Поліклиновий ("ручейковый") |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Виробник | Samsung |
| Країна-виробник товару | Южная Корея |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид запчастини | Шків |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |