Шестерня для м'ясорубки Panasonic d=80.0 h=38.0 PAN-006
Основні характеристики:
| Діаметр отвору | 8,0 мм |
| Діаметр більшої шестерні | 80 мм |
| Кількість і тип зубів більшої шестерні | 78 шт. (Прямий) |
| Висота більшої шестерні | 15 мм |
| Діаметр малої шестерні | 32 мм |
| Кількість и тип зубів малої шестерні | 16 шт. (Прямий) |
| Загальна висота | 38 мм |
| Виробник | Panasonic |
| Країна виробник | Китай |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Шестерня |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Кухонні комбайни та м’ясорубки |