63 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Термозапобіжник для мультиварки Moulinex оригінальний SS-994554
Оригінальний номер Moulinex SS-994554
Застосовується у моделях:
| Бренд | Модель |
| Moulinex | CE501132/87A |
| Moulinex | CE500E32/87A |
| Moulinex | CE501134/87A |
| Moulinex | CE5A0F32/87A |
| Moulinex | CE5A0F34/87A |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moulinex |
| Країна виробник | Франція |
| Вид запчастини | Датчик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Мультиварки |