Тен нижній для духовки Candy 1050+450Вт 230+98В B=335мм L=355 41020672 CY-003
Оригінальний номер Candy 41020672
Основні характеристики:
| Потужність, Вт | 1050+450 Вт, 230+98 В |
| Напруга і частота | ~230 В/50-60 Гц |
| Підключення | 4 клеми 6,3 мм |
| Відстань між клемами | 47 мм (між крайніми клемами) |
| Довжина тену від кріпильної планки/фланця | 355 мм |
| Ширина тену загальна | 335 мм |
| Діаметр нагрівальної трубки | 6,5 мм |
| Розміри кріпильної планки/фланця | 100х22 мм |
| Кріплення | 2 отвори з різьбою М4 (міжцентрова відстань 86 мм) |
| Виробник | Tormec |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Особливості | Нижній |
| Додаткові характеристики | Колір трубок і кут клем підключення можуть відрізнятися |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид запчастини | Тен |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Плити та духовки |