75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Котушка клапана подачі води для пральної машини універсальна АC220В SKL 01.087-25
Основні характеристики:
| Напруга та частота | 220В, 50-60 Гц |
| Підключення | 2 клеми 6,3 мм |
| Габаритні розміри, мм | 30х28х43мм |
| Діаметр внутрішній котушки, мм | 9,2 |
| Максимальна температура роботи | 80 °С |
| Виробник | SKL |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKL |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Клапан |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Пральні та сушильні машини |