425 ₴
Лампа освітлення для духовки Ariston у зборі з плафоном 25Вт 230В t =300C оригінальний C00078426
Оригінальний номер Ariston C00078426, 482000022698
Основні характеристики:
| Потужність, Вт | 25 |
| Напруга та частота | 230 В, 50/60 Гц |
| Робоча температура | 300 °C |
| Тип цоколя | E14 |
| Підключення | 2 клеми 6,3 мм + 1 клема 6,3 мм (заземлення) |
| Розміри лампи | d=колби 25мм, загальна довжина 56мм |
| Діаметр різьблення плафона | 44,3 мм |
| Діаметр плафона | 57 мм |
| Висота колби плафона | 30 мм |
| Висота загальна | 70 мм |
| Діаметр посадки | 47 мм |
| Тип кріплення | 4 засувки |
| Комплектація | Плафон – 1 шт., лампа – 1 шт. |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Особливості | Плафон у зборі з лампою |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Лампочка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Плити та духовки |